Menu witryny

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju 2018

Dnia 30.10.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców, które odbyły się na hali sportowej w Przyjaźni. Chłopcy spisali się niestety poniżej oczekiwań i zajęli piąte miejsce w powiecie. Naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Borkowski, Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Dawid Koniszewski, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Piotr Stankowski, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka. 

powiatowe igrzyska modziey szkolnej w unihokeju 2018

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz