Menu witryny

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju 2018

Dnia 24.10.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju, które odbyły się na hali sportowej w Goręczynie. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się najlepszymi zespołami w naszej gminie i uzyskali awans na etap powiatowy. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Armatowska, Roksana Benkowska, Nikola Czoska, Karolina Gruchała-Węsierska, Natalia Leszkowska, Paulina Mrozewska, Adriana Pawela, Michalina Peta, Karolina Puzdrowska, Olga Reglińska, Agata Toporek (dziewczyny) oraz Nikodem Borkowski, Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dawid Koniszewski, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Piotr Stankowski, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka (chłopcy). 

gminne igrzyska modziey szkolnej w unihokeju 2018

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz