Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców 2018

Dnia 5 października 2018 roku cztery zespoły z naszej szkoły rywalizowały z ościennymi szkołami gminnymi w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży w Goręczynie.

W kategorii klas 4–6 zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsca, natomiast w kategorii klas 7-8 i gimnazjum, dziewczęta zajęły II miejsce, zaś chłopcy I miejsce. Trzy zwycięskie zespoły reprezentować będą Gminę Somonino w Powiatowych Biegach Przełajowych w Miechucinie.

Opiekunowie grup: Beata Chyła – Kobus, Grażyna Walkusz, Waldemar Rychert.

Składy drużyn:

4-6 dziewczęta: Zuzanna Czapiewska, Agata Borkowska, Julia Szreder, Aniela Spitulska, Oliwia Piepiórka , Aneta Walaszkowska, Ola Wesołowska, Klaudia Hirsz, Kinga Rejniak.

4-6 chłopcy: Aleksander Tryba, Gracjan Brylowski, Aleksander Butowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders, Filip Steinke, Jakub Kulling, Kacper Karbowiak, Kacper Kowaluk, Stanisław Łoś.

7-8 i Gim dziewczęta: Karolina Puzdrowska, Nikola Czoska, Aniela Miloch, Olga Reglińska, Roksana Benkowska, Nikola Woźniak, Nadia Paszylk, Anastazja Kobus, Kinga Kreft, Ania Formela.

7-8 i Gim chłopcy: Szymon Potrykus, Kacper Burka, Jonatan Majkowski, Jan Stankowski, Roman Szadach, Nikodem Borkowski, Wiktor Zatyka, Patryk Kobus, Stanisław Hinca, Jakub Richert, Maciej Szwelnik, Kewin Kuźmiński.

gminne igrzyska w sztafetowych biegach przeajowych dzieci i modziey 2018