Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej 2018

Dnia 28.02.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej, które odbyły się na hali sportowej przy naszym gimnazjum. Nasi chłopcy po bardzo zaciętym meczu wygrali ze swoimi rówieśnikami z Goręczyna 20:19, a następnie dziewczęta niestety uległy 7:14. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Schwichtenberg, Karolina Gruchała-Węsierska, Weronika Armatowska, Beata Brylowska, Marta Piotrowiak, Roksana Skierka, Magdalena Wołodźko, Sylwia Mańska, Paulina Mrozewska, Adriana Pawela, Julia Skierka, Aleksandra Pawlicka, Olga Reglińska, Agata Toporek, Roksana Benkowska, Wiktoria Wojowska (dziewczyny) oraz Nikodem Borkowski, Dominik Kolka, Mateusz Formela, Mateusz Hinz, Bernard Cirocki, Wiktor Zatyka, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Tomasz Leszkowski, Maciej Szwelnik, Kacper Malinowski, Jakub Pettke i Kacper Mrozik (chłopcy).

gminne igrzyska modziey szkolnej w pice rcznej 2018