Menu witryny

Andrzejki 2019

Dnia 28 listopada 2019r. uczniowie klas IV – VIII bawili się na andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Były wróżby, tradycyjne zabawy andrzejkowe oraz konkursy. Chętnych do tańca również nie brakowało. Frekwencja, jak zawsze dopisała. Już w lutym SU zaprasza na kolejną imprezę muzyczną, tym razem na zabawę walentynkowo – karnawałową.

su andrzejki 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz