Menu witryny

Dzień chłopaka 2019

Dnia 30 września 2019r. obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę. Tego dnia umówiliśmy się, że na popołudniową imprezę przynosimy kapelusze. Frekwencja jak zwykle dopisała, w zabawie uczestniczyło ponad stu uczniów z klas IV – VIII. Oprawę muzyczną przygotowali uczniowie z klasy VIIa - Jaś Formela i Wojtek Mucha. W trakcie zabawy wybrano czterech „Misterów Dyskoteki” – Kubę Grudzińskiego z klasy IVa, Błażeja Arendt z klasy VIIIb, Kewina Kuźmińskiego z klasy VIIIb oraz Michała Rychert z klasy VIIIb. Uczestnicy dyskoteki twierdzą, że razem doskonale bawili się i z niecierpliwością czekają na kolejną imprezę muzyczną w szkole.

dzie chopaka 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz