Wybory do Samorządu Szkolnego GP

Wybory do Samorządu Szkolnego – rozstrzygnięte.

W dniu 20 września odbyły się w gimnazjum wybory do Samorządu Szkolnego. Przez kilka dni na tablicy samorządu kandydaci w formie plakatów przekonywali wyborców, że to właśnie im uczniowie mogą powierzyć swoje troski, problemy, ale i sekrety oraz pomysły do uczniowskich działań. W tym roku szkolnym trzech, chętnych uczniów, mieli imponujące i ciekawe propozycje wychowawcze dla swoich kolegów i koleżanek. Deklarowali, że godnie dbać będą o sprawy uczniów w naszej szkole. Na 2 godzinach lekcyjnych cała społeczność szkolna głosowała indywidualnie na jednego kandydata, który przejął rolę przewodniczącego,a pozostali pełnią rolę zastępców. Zarząd Samorząd Szkolnego na rok szkolny 2017/2018 został wyłoniony. Komisja wyborcza podała, że Nikodem Borkowski z klasy II D został przewodniczącym , Julia Peta z klasy IIIA zastępcą i Mateusz Hinz z klasy IIIc skarbnikiem. Julia Peta skierowała słowa do kolegów i koleżanek ,że cyt: „Wszyscy jesteście członkami samorządu szkolnego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SSz, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów".

samorzad gp