Dzień Otwarty dla klas trzecich

23.05.2017 r. uczniowie klas trzecich wraz  z wychowawcami zwiedzali górny budynek Zespołu Szkół   w Somoninie,  mieszczący się przy ulicy Osiedlowej 17. Obecnie uczą się w niej uczniowie klas IV, V i VI.

Gości przywitała Pani dyrektor Jolanta Bociańska oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy opowiedzieli młodszym koleżankom i kolegom o ciekawostkach dotyczących nauki w klasie czwartej. Samorząd Uczniowski przedstawił również ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów i atrakcyjne formy spędzania czasu wolnego organizowane przez szkołę.  Natomiast uczniowie klasy VIA zaprezentowali bardzo ciekawe przedstawienie o tematyce ekologicznej pt.: „Ziemia u lekarza”.

Z wielkim zaciekawieniem trzecioklasiści obejrzeli: wszystkie sale lekcyjne, bibliotekę, gabinety, świetlicę oraz  halę sportową.

Od nowego roku szkolnego właśnie tutaj  będą spędzali czas na nauce, zabawie i treningach sportowych.

wanee

więcej zdjęć klasa trzecia