Menu witryny

Walentynki w szkole

     Dnia 11 lutego 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole bardzo miły i oczekiwany przez wszystkich Dzień – Walentynki 2016. Z tej okazji przygotowano oczywiście „pocztę walentynkową”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. W naszej walentynkowej skrzynce pocztowej znalazło się 175 kolorowych kartek z miłymi życzeniami i pozdrowieniami. Nasi listonosze z Samorządu Uczniowskiego policzyli, że najwięcej, bo aż 80 walentynkowych pozdrowień, otrzymali uczniowie z klasy VI a. W tym dniu wszyscy wymieniali się między sobą miłymi słowami oraz kolorowymi serduszkami. Atmosfera w szkole była bardzo gorąca i pełna życzliwości.

mwalentynki16


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz