Działania Samorządu Uczniowskiego

26.11.15r.

Dnia 26 listopada 2015 r. uczniowie klas IV, V i VI bawili się na andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Wróżki, czarodziejki i inne magiczne postacie licznie zagościły na parkiecie. Największą grupę stanowili uczniowie klasy V a. Chętnych do tańca nie brakowało, oby tak dalej… „Dobra zabawa przy muzyce w gronie rówieśników, to coś, co sprawia nam przyjemność, było super” – mówią uczestnicy dyskoteki. W styczniu planujemy kolejną imprezę muzyczną.

mdiscoa

30.09.15r.

Dnia 30 września z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę w szkole. Od godziny 17 – stej w szkole rozbrzmiewała wesoła muzyka, która zachęcała do tańca. Wszyscy uczestnicy potwierdzają, że dobrze bawili się i czekają na kolejną zabawę przy muzyce.

mdisco

23.09.15r.

Dnia 23 września odbyły się w naszej Szkole Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do Wyborów przystąpili wszyscy, obecni tego dnia uczniowie z klas IV, V i VI. Dwa dni wcześniej dziewięciu kandydatów zaprezentowało swoje pomysły przez całą społecznością szkolną. Uczniowie mieli również okazję poczytać propozycje kandydatów na przygotowanych przez nich plakatach.

Komisja Wyborcza w składzie: Marta Miodowska, Julia Bury, Paulina Arendt oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu, przeliczyła głosy i jeszcze tego samego dnia podała wyniki Wyborów.

W roku szkolnym 2015/2016 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Jakub Richert – Przewodniczący SU

Olga Reglińska – Zastępca Przewodniczącego

Agata Szymańska – Skarbnik

Paulina Ziembacz – Sekretarz

samorzad sp

25.09.15r.

Dnia 25.09.2015r. wybrany został "mały" Samorząd Uczniowski. Przedstawicielami klas 0-III zostali Bartosz Penk z klasy IIIb oraz Kamil Kąkol z klasy IIIa. Gratulujemy!

maly samorzad

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu ciekawych pomysłów w naszej Szkole.