Menu witryny

Warsztaty o przyjaźni 2023

 

7 marca 2023r. w klasie IIb odbyły się zajęcia warsztatowe z panią psycholog Aleksandrą Gehrke. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, a dotyczyły przyjaźni i relacji między przyjaciółmi. Pracując w grupach uczniowie na kartach pracy wypisywali cechy, jakimi powinien się charakteryzować przyjaciel. Na koniec spotkania rysowali swojego przyjaciela. Dziękujemy Pani Olu za przeprowadzone zajęcia.

warsztaty o przyjani 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz