Menu witryny

Spotkanie z dietetykiem 2023

 

1 marca 2023r. odbyło się kolejne już spotkanie z dietetykiem w naszej szkole. Odwiedziła nas Pani Natalia Mejer z Poradni Dietetycznej Natalia Mejer MED-Diet, która w niezawodny sposób przeprowadziła w klasach VII-VIII warsztaty z psychoedukacji dietetycznej. Nasi uczniowie poszerzyli swoją wiedzę w temacie „Zaburzeń odżywiania”. Wiedzą jak kształtować zdrowy stosunek do własnego ciała, jak zapobiegać wykluczeniu z powodu niedoskonałości cielesnych oraz jak rozwijać umiejętności identyfikowania swoich potrzeb.

spotkanie z dietetykiem 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz