Menu witryny

Przetrwać dojrzewanie - warsztaty 2023

20 lutego 2023r. kontynuowaliśmy zajęcia z Panią Psycholog Dominiką Sowa-Klejna „Przetrwać dojrzewanie”. Rozmawialiśmy o rozwoju emocjonalnym. W okresie dojrzewania zmienia się nie tylko ciało, ale tez psychika. Wiemy, że burza hormonalna, która następuje w organizmie ma olbrzymi wpływ na emocje. W tym okresie z większą intensywnością przeżywamy uczucia i zachowania. Targają nami różne i często skrajne emocje. To naturalna reakcja. Ważne, aby nauczyć się świadomie je przeżywać.

przetrwa dojrzewanie 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz