Menu witryny

Warsztaty z psychologiem 2023

 

Dnia 13.02.2023r. gościliśmy w naszej Szkole Panią Psycholog Dominikę Sowa-Klejna, która przeprowadziła w klasach szóstych warsztaty pt. „Przetrwać dojrzewanie”. Okres dojrzewania jest czasem szczególnie dynamicznych i wyrazistych zmian, jakie zachodzą w ciele i umyśle nastolatka. Uczniowie w ciekawy sposób zostali wprowadzeni w temat dojrzewania. Podczas warsztatów był czas na wspólną pracę, rozmowy oraz najbardziej nurtujące Uczniów pytania.

warsztaty z psychologiem 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz