Menu witryny

Fioletowy dzień 2021

W tym roku szkolnym za Zdrowy Dzień Szkolny – Fioletowo – Biały odpowiedzialne były klasy drugie z udziałem Rodziców i Wychowawców. Rodzice jak zwykle spisali się na medal! W menu przygotowanym wcześniej przez Rodziców królowały owoce w galaretce, takie jak: ciemne winogrona, jagody, borówki, szaszłyki owocowe, sałatki owocowe, babeczki z różnymi dodatkami itp. Uczniowie z apetytem spałaszowali wszystkie przepyszne produkty. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję Rodzicom!

fioletowy dzie 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz