Menu witryny

Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Certyfikat

     16 listopada w ubiegłą środę zdobyliśmy certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, który został nam przyznany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Od tej pory należymy do Pomorskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Certyfikat przyznawany jest na okres 5 lat. Bardzo dziękujemy i gratulujemy Wszystkim nauczycielom, pracownikom, dzieciom oraz ich rodzicom zaangażowanym w działania związane ze zdrowym odżywianiem oraz zdrowym stylem życia.

certyfikat


Zapisz

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz