Menu witryny

Śniadanie z wychowawcą

     Dnia 13 października w ramach Cyklicznych Śniadań z wychowawcą uczniowie klasy I wzięli udział w przygotowywaniu zdrowych kanapek. Zajęcia miały na celu propagowanie zdrowego odżywiania oraz czerpanie radości i satysfakcji z samodzielnie przygotowanego posiłku.

     Wszyscy uczniowie chętnie wzięli udział w zajęciach, które przyniosły im wiele radości podczas pracy i dodatkowo wzmocniły ich organizmy poprzez zdrowe kanapki zawierające warzywa i zieleninę oraz nabiał.

     Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu zdrowych produktów!

sniadanie z wych

więcej zdjęć


epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz