Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dnia 8 grudnia 2016r. odbył się w naszej szkole VI Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ( przy współpracy ze Stowarzyszeniem „ Jesteśmy Razem” działającym przy Szkole Podstawowej w Somoninie).

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć Naszych Przyjaciół z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Kartuz, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Żukowa,

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tratwa”z Gdańska, przedstawiciela Centralnego Ośrodka Pomocy Rodzinie z Kartuz oraz naszych sąsiadów „za ściany”, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Somonina. Uczniowie klasy VAB przygotowali przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia…”.Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali upominki w postaci świątecznego breloczka. Na zakończenie imprezy, tradycyjnie, jak co roku wszyscy zasiedliśmy do świątecznego bigosu i słodkości.

Nad całością przedsięwzięcia czuwały Pani Justyna Reglińska, Pani  Beata Chyła – Kobus oraz Dyrektor Zespołu Szkół Pani Jolanta Bociańska.

niepeno

wiecej zdjęć Międzynarodowy dzień Osób Niepełnosprawnych 2016