Menu witryny

Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej 2020

Dnia 31 stycznia 2020r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Świętego Marka dla uczniów szkoły podstawowej.  W eliminacjach szkolnych wzięło udział 17 uczniów z klas V-VI oraz 18 uczniów z klas VII- VIII. Uczniowie szkoły podstawowej klas V-VI rozwiązywali test, który składał się z 20 zadań zamkniętych i otwartych, a uczniowie klas VII-VIII zmagali się z testem, który zawierał 26 pytań z zakresu Ewangelii Świętego Marka. Zadania zostały przygotowane prze Akcję Katolicką w Rumii. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i dziękujemy za zaangażowanie. Do dalszego etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące osoby:

Szkoła Podstawowa klasy V-VI
I miejsce-Klaudia Lewicka- klasa VI A
II miejsce-Tymoteusz Bistron - klasa VA, Zofia Sołtysek- klasa VA
III miejsce-Adam Ducher - klasa V A

Klasy VII- VIII:

I miejsce-Damian Szwaba- klasa VIII A

II miejsce-Małgorzata Leszkowska - klasa VII B

III miejsce-Jan Formela - klasa VII A

IV miejsce-Maja Grzymska - klasa VII A
Etap rejonowy odbędzie się w naszej szkole dnia 13 marca 2020r.

szkolny konkurs biblijny 2020

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz