Menu witryny

Powiatowy konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski” 2020

Dnia 09.01.2020r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Małgorzata Leszkowska VIIb, Zofia Stankowska VIIb, Jan Formela VIIa i Wojciech Mucha VIIa uzyskała II miejsce w etapie powiatowym konkursu „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”. Uczniowie rozwiązywali test, który zawierał zagadnienia z geografii, biologii i ekologii. Ponadto dodatkowa część obejmowała wiadomości o Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Nasi uczniowie za uzyskaną lokatę otrzymali atrakcyjne nagrody. Gratulujemy.

konkurs poznajemy parki krajobrazowe 2020

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz