Menu witryny

XIII Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego 2018

W dniu 23.04.2018r. odbył się XIII Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego w Kartuzach, na Wzgórzu Wolności. Z naszej szkoły było pięć osób z języka niemieckiego (Justyna Staroszczyk, Marta Piotrowiak, Wiktoria Szwichtenberg, Iwona Kobiela i Julia Peta) i jedna osoba z języka angielskiego (Pola Rzepczyńska), niestety nikt nie zajął pierwszego miejsca, ale liczą się chęci.

3 300x225

 

 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz