Menu witryny

51 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej Rodnô mὸwa 2022

Dnia 22 kwietnia 2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somoninie odbyły się eliminacje uczniów chętnych, którzy pamięciowo recytowali  wiersz i  prozę. Uczennica klasy 1B Paulina Splitt zajęła 3 miejsce w kategorii klas 1-3. Uczeń klasy 7a Adam Ducher zajął 1 miejsce w kategorii klas 7-8. Ponadto Adam Ducher wziął udział w eliminacjach powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodnô mὸwa", które odbyły się 12 maja 2022 r. w Centrum Kultury w Kartuzach. Adam na eliminacjach powiatowych w swojej kategorii otrzymał wyróżnienie.

rodno mowa 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz