Menu witryny

Na lekcjach j. kaszubskiego - nie jest nudno!!!

W ramach innowacji p. Marta z pomocą p. Dyrektor Jolanty Bociańskiej, poszerzyła zajęcia języka regionalnego - kaszubskiego o warsztaty kulinarne, związane z potrawami regionalnymi i nie tylko. Innowacja dotyczy starszych grup z nadzieją na kontynuację i współpracę z różnymi organizacjami. Zapraszam do śledzenia zakładki "j. kaszubski" na stronie szkola.spsomonino.pl lub grupy "Szkoła Podstawowa w Somoninie" na portalu społecznościowym Facebook.

na kaszubskim nie jest nudno 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz