MAJ 2015

XXX Rajd RODŁO

W atmosferze podniosłego patriotyzmu i poczucia odpowiedzialności za Ojczyznę i walki o jej niepodległość, młodzi harcerze „walczyli” dzielnie z okupantem niemieckim, tocząc z nim niejedną zaciętą bitwę. Taki oto scenariusz realizowaliśmy podczas XXX Rajdu Rodło, który miał miejsce w Luzinie w dniach od 22 do 24 maja. Nasze zadania były tak przemyślnie skonstruowanie, że wykonujący je harcerze całym sercem angażowali się w ich realizację- począwszy od odbicia niemieckiego transportera nazistom, po bohaterską walkę o najważniejsze punkty miasta, takie jak poczta czy dworzec kolejowy. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że był to najlepszy i najciekawszy rajd, w którym wzięli udział. A więc do następnego „Rodła”.

mrrzhp1mrrzhp2