Menu witryny

Logowanie

KWIECIEŃ 2015

Złap wielkanocnego Zajączka - harcerskie zajęcia przygotowane przez 4. Turystyczną Drużynę Harcerską Wanoga

     Harcerze z 4. TDH "Wanoga" zorganizowali przednią zabawę dla młodszych kolegów z kl. 4b, którzy wykazali się empatią, zaangażowaniem oraz chęcią pomocy innym. Harcerska nocka w szkole była nagrodą za zebranie największej ilości produktów żywnościowych oraz niezbędnych przyborów dla zwierząt w gdańskim schronisku.  Pani dyrektor Jolanta Bociańska wraz z wychowawcą klasy panią Anetą Rozwadowską, które odwiedziły "nagrodzonych",  gratulowały zaangażowania w tak pozytywne działalnie, jak pomoc bezdomnym zwierzętom.  Starsi harcerze z 4. Turystycznej Drużyny Harcerskiej "Wanoga" przygotowali im nie lada atrakcje. Hasłem przewodnim nocnej gry terenowej było zawezwanie: "Złap wielkanocnego Zajączka". Zadania, które dzieci musiały wykonać zaznajamiały ich z takimi pojęciami jak: sprawności harcerskie czy przyrzeczenie harcerskie. Podczas spotkania nie zabrakło także poważnych elementów działań harcerskich i dlatego dzieci uczestniczyły w spotkaniu tzw. "kominku", kiedy to przy nastrojowym blasku świec śpiewa się harcerskie pieśni i opowiada interesujące gawędy.

mwigiliazhp14


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz