Menu witryny

Logowanie

„Rajd Śladami Hufca Kartuzy”

W dniach 9-10 czerwca harcerze z naszej drużyny nie tylko uczestniczyli w rajdzie w Kartuzach, ale byli tez jego organizatorami. Z druhną Ewą na czele starsza grupa harcerzy tworzyła trasę „Rajdu Śladami Hufca Kartuzy”. Aby uczcić 90-lecie istnienia Hufca Kartuzy, harcerze podczas rajdu mieli kilka zadań związanych z historią Hufca, co miało na celu przybliżenie im dziejów najbliższego środowiska harcerskiego. Piątkowy wieczór, a raczej wczesna noc również nie zaliczał się do tych z cyklu „leniwych”, ponieważ harcerze uczestniczyli w grze nocnej po Kartuzach. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach, zakończenie rajdu odbyło się właśnie w Muzeum.

harc

więcej zdjęć


 

Zapisz

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz