Menu witryny

Logowanie

Obchody 3 Maja

 

Obchody 3 Maja

                Harcerze z naszej szkoły dumnie prezentowali patriotyczną postawę szacunku do Ojczyzny pełniąc wartę honorową przy pomniku Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej w Kartuzach podczas obchodów kolejnej rocznicy ustanowienia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości tej towarzyszyło też odsłonięcie w parku przy poczcie tablicy z nazwą „Parku 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Jóżefa Piłsudskiego”. 

hhh

więcej zdjęć Obchody 3 Maja


 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz