Menu witryny

Logowanie

"Odważnie twórzmy pokój"

   ,,Odważnie twórzmy pokój” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. Już po raz dwudziesty szósty harcerze i harcerki zostali strażnikami światła, które jest symbolem nadziei i pokoju między narodami. Harcerze naszej drużyny, w czwartek 16 grudnia, odebrali Betlejemskie Światełko Pokoju podczas uroczystej mszy świętej w kościele pod wezwaniem św. Kazimierza w Kartuzach. Następnego dnia, podczas mszy roratniej, przekazaliśmy to cenne światełko pokoju mieszkańcom Somonina oraz zawieźliśmy je do najważniejszych instytucji Gminy Somonino. 

harcerze wiateko

więcej zdjęć Odważnie twórzmy pokój

 


 

 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz