Menu witryny

Harcerski Wigilijny Czas Spotkań 2022

Harcerze byli w tym roku bardzo grzeczni, bo Mikołaj już u nich był. W piątkowy wieczór, 9 grudnia, spotkaliśmy się, aby wspólnie zorganizować harcerską wigilię. Utartym zwyczajem, prezenty wykonaliśmy sami, uruchomiając naszą kreatywność. Było nas bardzo wielu, ponieważ oprócz członków naszej drużyny, były również zuchy z 17. Zuchowej Drużyny „Leśne Duszki” oraz starsi harcerze z 21. Próbnej Drużyny Starszoharcerskiej „Animalia”. Było też pysznie, ponieważ zajadaliśmy się smacznymi pierogami. No i było aktywnie, bo jak harcerze mogliby spędzać czas razem, jak nie aktywnie, bawiąc się w podchody i gry planszowe. Było też bardzo uroczyście, ponieważ wielu harcerzy dokonało przyrzeczenia harcerskiego, stając się pełnoprawnymi członkami naszej organizacji. A teraz już czekamy na święta, ale również aktywnie, ponieważ już niedługo przekażemy wszystkim najbliższym Betlejemskie Światełko Pokoju.

Czuwaj!

zhp wigilia 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz