Menu witryny

Kolorowy Świat Kaszub 2022

„Kolorowy Świat Kaszub” - w ramach tego projektu zakupiliśmy koszulki dla harcerzy i zuchów. Każdy miał okazję stworzyć swoją koszulkę ze wzorem kaszubskim. Celem projektu było między innymi, aby młodzież uznała, że wzór kaszubski choć liczy sobie już wiele lat i nie raz młodzi ludzie zobaczyli go na stole swoich dziadków, stał się im bliski i był powodem do dumy. A kiedy młody harcerz wyruszy na rajd harcerski po Polsce ... żeby był dumny i głośno mówił „Jestem z Kaszub”.

Projekt współfinansowany jest przez Gminę Somonino i Hufiec Kartuzy.

kolorowy wiat kaszub 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz