Menu witryny

Chodźmy na spacer 2021

Tak brzmi tytuł konkursu ogłoszonego przez Gminę Somonino, do którego przystąpiliśmy. Opracowaliśmy trasę pieszej wędrówki, która promuje przepiękne walory krajobrazowe terenu Gminy Somonino. Wędrówka niezbyt forsowna, na którą każdy znajdzie siłę i czas. Wśród około 50 uczestników konkursu, zajęliśmy 3 miejsce. Hip Hip Hurrrrra!

chodmy na spacer - zhp

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz