Menu witryny

X Rajd Rodło za nami

W dniach 24 - 26 września 2021r. uczestniczyliśmy w X Rajdzie Rodło. Po raz kolejny rajd odbył się w niedalekiej okolicy, ale tym razem to była super okazja, aby poznać naszą nową bazę biwakową. Musimy się pochwalić, że niedawno zostaliśmy obdarowani pięknym terenem leśnym położonym nad jeziorem w Gołubiu. Dziękujemy bardzo TYM, którzy się do tego przyczynili. A teraz kilka zdań o samym rajdzie. Pogoda dopisała. Miejscówka rewelacyjna. Jedzonko pyszota. Co najważniejsze, wspólna zabawa była przednia. Jako uczestnicy tej właśnie trasy, znaleźliśmy się w świecie, którego fabuła rozwijała się zgodnie z decyzjami uczestników. Świat, do którego trafiliśmy był przesiąknięty legendami i postaciami z baśni, które jak nigdy przedtem potrzebowały pomocy. I oczywiście my tej pomocy udzieliliśmy.

Czuwaj!

x rajd rodo za nami

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz