Rozpoczynamy nowy rok harcerski 2021

Jesteśmy po pierwszej oficjalnej zbiórce!  Wkraczamy w nowy rok harcerski, z nową energią do działania i niesienia pomocy. Jak widać na zdjęciach, jest nas coraz więcej ale wciąż zapraszamy do włączenia się w nasze szeregi. Tym bardziej, że plany mamy duże i jeśli tylko będziemy mogli się spotykać, chcemy je w pełni realizować. Już niedługo w dniach 24-26 września będziemy brali udział w Rajdzie Rodło, którego jedna z tras jest w Gołubiu. Zapisy zakończone, harcerze się pakują a więc do zobaczenia na szlaku. Niedługo foto relacja z naszych rajdowych przygód.

rozpoczynamy nowy rok harcerski 2021

Jesteśmy po pierwszej oficjalnej zbiórce!  Wkraczamy w nowy rok harcerski, z nową energią do działania i niesienia pomocy. Jak widać na zdjęciach, jest nas coraz więcej ale wciąż zapraszamy do włączenia się w nasze szeregi. Tym bardziej, że plany mamy duże i jeśli tylko będziemy mogli się spotykać, chcemy je w pełni realizować.

Już niedługo w dniach 24-26 wrzesnia będziemy brali udział w Rajdzie Rodło, którego jedna z tras jest w Gołubiu. Zapisy zakończone, harcerze się pakują a więc do zobaczenia na szlaku. Niedługo foto relacja z naszych rajdowych przygód