Menu witryny

Na harcerskim szlaku- Rajd Świętokrzyski- 3-6 czerwca 2021

Poprzedni rok przysporzył nam wielu dodatkowych wyzwań i obowiązków. Już prawie od roku żyjemy w cyberprzestrzeni: lekcje online, zbiórki online…. Ale powoli zaczynamy wracać do naszej harcerskiej rzeczywistości i taką możliwość dał nam Rajd Świętokrzyski. Góry Świętokrzyskie przywitały nas swoją energią. Jak co roku, piękna słoneczna pogoda, kilometry do przemierzenia i zadania harcerskie do wykonania. Ale my się niczego nie boimy. Jak było zobaczcie sami na zdjęciach.

rajd

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz