Menu witryny

Logowanie

Betlejemski Światełko Pokoju 2019

Dzięki zaangażowaniu wielu harcerzy udało nam się zrealizować ważne zadanie przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju. We wtorek starsze harcerki dh Marta Gawroń oraz dh Iza Cymerman odebrały Światełko podczas uroczystości w Gdańsku. Z wielką ostrożnością przywiozły je do Somonina, gdzie dh Gosia Leszkowska odebrała Je, aby w środę rano podczas mszy roratniej wraz z druhnami Olą Wesołowską oraz Oliwią Pipiórka przekazać je społeczności somonińskiej. Ufff…to była skomplikowana misja, ale zakończona sukcesem;-)

betlejemskie wiateko pokoju 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz