Menu witryny

Logowanie

Harcerska nocka wigilijna 2019

Jak co roku i tym razem byliśmy wierni naszej tradycji i spotkaliśmy się na nocce wigilijnej. Tylko, że w tym roku nasza liczebność przerosła oczekiwania wszystkich. Zuchy i Ci troszkę starsi, świetnie się bawili i przy okazji uczyli się organizacji i pomocy. Było nas tak wielu, że Mikołaj miał problem, aby rozdać wszystkie prezenty. A prezenty to ważna rzecz, bo my Harcerze wykonujemy je własnoręcznie i tym większą mamy radość rozdając je i otrzymując. Kto wie? Może w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej.

 wigilia harcerska 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz