Menu witryny

Nowy rok harcerski 2019

Jesteśmy po pierwszej zbiórce! Ponownie nasi harcerze nas nie zawiedli, a nawet przyszli wzmocnionym składzie. Tak, więc nowym chętnym do pracy kandydatom na harcerzy pokazaliśmy, jak wyglądają zbiórki. Utworzyliśmy nowe zastępy i ćwiczyliśmy nowe piosenki. No i cóż…przygotowujemy się do rajdu Remus, który będzie miał miejsce w Mirachowie w przyszły weekend. Tak, więc do zobaczenia na szlaku. Czuwaj!

nowy rok harcerski 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz