Menu witryny

XXII Zlot Westerplatte 2019

Wakacje wciąż jeszcze trwały, kiedy harcerze z naszej drużyny zdecydowali się pełnić służbę podczas 1-szo wrześniowych uroczystości na Westerplatte. XXII Zlot Westerplatte to obchody 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Poprzez udział w grach terenowych, fabularnych i zajęciach warsztatowych harcerze poznawali historię Gdańska i Westerplatte. Była to też wspaniała okazja do nawiązania kontaktów z harcerzami z całej Polski. Kiedy jednak nadszedł ten najważniejszy dzień- dzień wybuchu II wojny światowej, obchodziliśmy go z należytym szacunkiem i zadumą nad losem żołnierzy i cywili, którzy polegli, aby bronić nasz kraj.

xxii zlot westerplatte 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz