Menu witryny

Gimnastyka korekcyjna w klasach "0"

Środowisko człowieka charakteryzuje bardzo szybkie tempo zmian, które odbija się niekorzystnie na jego organizmie. Człowiek, w swych mechanizmach adaptacyjnych, nie nadąża dostosowywać się do zmian cywilizacyjnych. Wynikiem tego, są różne schorzenia narządu ruchu, wady postawy oraz budowy ciała. W związku z tym w grupach 0 d i 0 e odbywają się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, w której uczestniczą dzieci wytypowane na podstawie badań bilansowych. Celem głównym gimnastyki korekcyjnej jest wytworzenie u dzieci nawyku prawidłowej postawy ciała przez skorygowane działanie korekcyjno – kompensacyjne, przez różne formy aktywności fizycznej indywidualnej i zespołowej oraz woli systematycznego uczestniczenia w zajęciach gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej.

gimanstyka korekcyjna 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz