Menu witryny

Logowanie

Zielono-pomarańczowy dzień w szkole

27 lutego 2019r. odbył się w naszym przedszkolu „Pomarańczowo – zielony, zdrowy dzień”. Dzieci wraz z rodzicami przygotowali przepyszne i zdrowe przekąski. Wszystkie dzieci oraz wychowawcy ubrali się na zielono i pomarańczowo. Tego dnia mieliśmy okazję degustować dania pełne białka i witamin. Wszystkie smakołyki były przepyszne. Dzieci wiedzą, co to znaczy zdrowe odżywianie oraz co robić, aby być silnym i zdrowym!

0c zielono-pomaraczowy dzie 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz