Menu witryny

Warsztaty kulinarne przedszkolaków 2019

Grupy przedszkolne uczestniczyły w ogólnopolskim programie ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury’’. Podczas zajęć w ramach programu odbyły się ,,Kulinarne warsztaty z Małym Misiem’’. Dzieci na zajęciach, samodzielnie przygotowywały zdrowe kolorowe kanapki. Podczas zajęć poznały historię powstania książki kucharskiej oraz poznały zasady zdrowego odżywiania. Dzięki warsztatom kulinarnym dzieci rozwinęły nawyki racjonalnego i zdrowego odżywiania. Efektem końcowym kulinarnych zajęć, było wykonanie przez dzieci książki kucharskiej.  

warsztaty kulinarne przedszkolakw 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz