Menu witryny

Fioletowo-biały dzień 2018

Tradycją naszego przedszkola są „Kolorowe dni”. W październiku naszym przedszkolu odbył się pierwszy z wielu kolorowych dni „Dzień fioletowo–biały’’. Dzieci wraz z rodzicami przynosiły owoce i warzywa pasujące kolorystycznie do danego dnia-fioletowo-białego. Promujący zdrowie mali dietetycy mieli okazję skosztować min. sałatkę owocową, szaszłyki owocowe, koktajle i wile innych kolorowych przysmaków. Dzieci zamieniły się w tropicieli witamin poszukując w poszczególnych owocach i warzywach witamin A i C. Rozpoznawali również różne owoce po smaku i zapachu. Tęczowe, kolorowe bomby witaminowe zachęcały do przekąsek i degustacji.

fioletowo biay dzie 2018 2

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz