Menu witryny

Grupa 0C

Grupa 0C - ,,Biedroneczki’’ liczy 26 dzieci, 17 chłopców, 9 dziewczynek. Wszystkie dzieci to 5-latki. Dzieci są wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata. Wszyscy lubią się bawić i uczyć poprzez zabawę. Lubią rysować, śpiewać, tańczyć, z radością chodzą na spacery i wycieczki, podczas których dokonują obserwacji przyrodniczych. Dzieci przejawiają duże zainteresowanie otaczającym nas światem. W naszej grupie odbywają się zajęcia Globalnego Czytania, Zmysłoterapia, zajęcia z klockami Numicon.

0c 2021

 

 

 


Zapisz

Zapisz

Zapisz

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz