Menu witryny

0F Wyjście na cmentarz 2022

W październiku roku dzieci z grupy OF wybrały się na pobliski cmentarz, celem uczczenia pamięci zmarłych. Co roku starszaki z naszego przedszkola starają się zadbać o zapomniane groby na tym cmentarzu. Dzieci pomodliły się i zapaliły znicze. Szczególną uwagę zwracaliśmy na te groby, o których nikt już nie pamięta. Dzieci pokazały, że wiedzą jak należy zachować się w takim miejscu.

0f wyjcie na cmentarz 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz