Menu witryny

0E Wycieczka do urzędu pocztowego 2019

 

4 grudnia 2019r. przedszkolaki odwiedziły Urząd Pocztowy w Somoninie w celu wysłania listów do św. Mikołaja. Dzieci zapoznały się z wyglądem poczty, jej wyposażeniem i urządzeniami: półki na listy i paczki, skrzynki pocztowe, wagi, worki na listy, pieczątki, regały na kartki i czasopisma. Przedszkolaki utrwaliły znajomość swojego nazwiska, imienia, adresu domowego oraz prawidłowego adresowania listów.

0e wycieczka do urzdu pocztowego 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz