Menu witryny

0D Dary jesieni 2021

Jesień rozgościła się już na dobre. Pogoda nie zawsze dopisuje, liście spadają z drzew i coraz częściej pada deszcz. Jednak dzieciom z grupy Od jesień nie straszna. Gdy tylko mamy okazję spacerujemy i podziwiamy jesienne krajobrazy. Klasę dekorujemy pracami tematycznie związanymi z panującą porą roku. Uczymy się jakie są charakterystyczne dla jesieni owoce i warzywa oraz co robić, żeby nie chorować. Więc jak widać, jesień wcale nie jest taka zła ;-)

0d dary jesieni 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz