Menu witryny

0D Grudzień 2019

Grudzień - to piękny miesiąc, który upłynął nam na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Wykonaliśmy dużo prac o tematyce zimowej i świątecznej. Przy pomocy jednej z mam wykonaliśmy śliczne kartki świąteczne, które wysłaliśmy do dzieci z zaprzyjaźnionej szkoły w Rumunii. Oprócz tego dzieci stworzyły prześliczne ozdoby choinkowe z filcu. Nawet  wystrój okien  w naszej sali  nastrajał nas świątecznie. Niezapomnianym wydarzeniem i prezentem Mikołajkowym była nocka w przedszkolu, w której uczestniczyły dzieci 6 grudnia. Punktem kulminacyjnym okazały się Jasełka w wykonaniu dzieci z naszej grupy. Było wzruszająco, nastrojowo i rodzinnie ;-)

0d grudzie 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz