Menu witryny

Jesień w grupie 0C

,,Idzie światem Pani Jesień, w ręku koszyk skarbów niesie.

Kasztan, orzech, dziką różę, bukieciki dwa nieduże.

Z astrów, z liści poukładane, własnoręcznie malowane’’.

Jesień to piękna pora roku, która rozpoczyna się 23 września.  Liście dębów, brzóz i innych drzew żółkną, czerwienią się i przybierają ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć kolorowy jesienny dywan. Grupa 0c wybrała się na spacer w poszukiwaniu oznak jesieni. Dzieci obserwowały jesienny krajobraz, wypowiadały się na temat swoich spostrzeżeń, rozpoznawały drzewa liściaste oraz iglaste. Opisywały wygląd liści, żołędzi, jarzębiny, kasztanów. Z materiału przyrodniczego przyniesionego ze spaceru dzieci wykonały kolekcję ,,Jesiennych darów natury’’. Dzieci stworzyły kącik przyrodniczy w sali.

jesie w grupie 0c 2021

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz