Menu witryny

0C Dzień Przedszkolaka 2021

20 września w przedszkolu  było wesoło i kolorowo, a to za sprawą święta dzień Przedszkolaka. To radosne święto zostało ustanowione na wniosek Rzecznika Praw Dziecka, dlatego warto właśnie przypomnieć sobie i zatrzymać się na chwilę przy tak ważnym temacie, jakim są prawa dziecka. To w nich przypominamy, ale dbajmy o nie każdego dnia. Przedszkolaki z grupy 0 c bawiły się przy muzyce, brały udział w dodatkowych zajęciach, animacjach i konkursach. Dzieci otrzymały prezenty które bardzo dzieci ucieszyły.

dzie przedszkolaka 0c

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz