Menu witryny

0C Dzień Pluszowego Misia 2020

Dzień 25 listopada 2020r. był inny niż wszystkie, bo to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki też postanowiły to uczcić. W sali rozpoczęliśmy od powitania wierszem Jana Brzechwy, „Miś”. Następnie bawiliśmy się przy piosence ,,Pokochaj pluszowego misia”. Aby poznać historię święta, przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną. W ciekawy sposób dowiedziały się o gatunkach niedźwiedzi żyjących na świecie ich pożywieniu i ciekawostkach z ich życia. Nie zabrakło też informacji o najpopularniejszych bajkowych niedźwiadkach. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych misjach. Następnie uczestniczyły w opowieści ruchowej ,,Misie w lesie”. Nie zapomnieliśmy też o zabawie ze śpiewem „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Na zakończenie tak miłego dnia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia. Myślę, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich przedszkolaków.

wiatowy dzie pluszowego misia w grupie 0c

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz